Cégvezető (Somlójenő)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Cégvezető

Feladatok

  • Vállalat több üzletágának összefogása (pincészet, kereskedelem, vendéglátás);
  • Megfelelő, átlátható vállalati struktúra kialakítása és működtetése, operatív, pénzügyi és stratégiai oldalról egyaránt;
  • Termelés irányítása és felügyelete;
  • Gazdasági folyamatok, belső rendszerek fejlesztése, optimalizálása;
  • Könyvelés felügyelete, kontrolling rendszer működtetése;
  • A költség és pénzáramlás folyamatos ellenőrzése;
  • Fejlesztési igények, ötletek kidolgozása, döntéselőkészítés;
  • Vállalat általános képviselete.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Izgalmas, változatos feladtok;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Családias, rugalmas hozzáállás;
  • Motiváló juttatási csomag.

Előnyök

  • Borászati ismeretek;
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat;
  • Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Somlójenő

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.