CNC élhajlító (Hollandia)

Megbízóink többsége már évtizedek óta aktív szerepet tölt be a fémiparban, főbb specializációik a lézervágás, hajlítás és hegesztés. Mindannyian a minőségi színvonalra törekszenek és méltón lehetnek büszkék az elhivatottságra és szakértelemre, mellyel már a kezdetektől dolgoznak.

CNC élhajlító

Feladatok

  • CNC élhajlító gépek önálló kezelése
  • Egyedi, kis és nagy szériás darabok hajlítása
  • Gépek beállítása, előkészítése valamint indítása a megfelelő szerszámokkal és programmal

Elvárások

  • 2 év tapasztalat CNC élhajlító gépekkel
  • Képes vagy beállítani a gépeket
  • Ismered a különböző anyagokat
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van
  • Munkádat precízen végzed, pozitív a hozzáállásod
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
  • Tudsz műszaki rajzról olvasni és dolgozni
  • Be tudod programozni az adott gépet

Tanulmányok

  • CNC gépkezelő vagy CNC programozó végzettség

Amit kínálunk

  • Fizetés: heti nettó 500-530 euró felkéréstől függően
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
  • Cég által biztosított jól felszerelt szállás
  • Saját szoba
  • Egészségbiztosítás
  • Munkába járás (céges autó vagy bicikli, E-bike)
  • Saját autó esetén üzemanyagtámogatás (0,23 euró/km)

Szükséges nyelvismeret

  • angol vagy holland társalgási/kommunikációs szinten

Foglalkoztatás id?tartama, id?beosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Beosztott

Munkavégzés helye

  • Nijkerk