Lángvágó munkatárs (Hollandia)

Hollandiában kiemelten fontos a zöld energia így örömünkre szolgál, hogy olyan szakembereket alkalmazhatunk, akik hozzájárulnak a fenntartható energia termelésében.Ügyfelünk vezető pozíciót tölt be a tengeri szélerőművek gyártásában. Ha szeretnél része lenni ennek a rohamosan fejlődő iparágnak ez egy tökéletes lehetőség, hogy megtedd, jelentkezz mihamarabb!

Lángvágó munkatárs

Feladatok

Lángvágóként elsődleges feladatot a lángvágógép kezelése lesz, így aktívan részt veszel a több mint negyvenkét tonnás és huszonhét méteres lemezek és acél oszlopok gyártásában. A pontosság és precizitás nagyon fontos tényezők, így olyan szakembereket keresünk akik tapasztalattal rendelkeznek ezekben a folyamatokban.

Elvárások

  • Fémipari tapasztalat, ezen belül lángvágóval való munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Három műszak vállalása
  • Fémipari ismeretek, fémipari szerszámok ismerete, lángvágó, csiszológép, szerszámok ismerete
  • Biztonság: a biztonsági eljárások ismerete és a biztonságos munkavégzés képessége egy ipari környezetben
  • Problémamegoldó képesség: képesség a problémák azonosítására, elemzésére és megoldására egy termelési környezetben
  • Csapatmunka: jó kommunikációs készség és képesség hatékonyan együttműködni kollégákkal és karbantartó mérnökökkel
  • Nyelvismeret: angol vagy holland önálló kommunikációs szinten
  • Hatékony teljesítmény fenntartása dinamikus és igényes környezetben
  • Pontosság: rés képesség a pontos munkavégzésre a specifikációk és eljárások szerint

Tanulmányok

  • Középfokú vagy felsőfokú szakmai végzettség

Tapasztalatok

  • Fémipari tapasztalat, műszaki ismeretek, a gépek és ipari folyamatok jó ismerete elengedhetetlen

Amit kínálunk

  • Heti nettó 580 euró fizetés+ műszakpótlékok amelyből a szállás és az egészségbiztosítás költsége már nem kerül levonásra
  • Útiköltségtérítés 0,23 euró / km (saját autó esetén)
  • Igény esetén céges autót biztosítunk
  • Védő és munkaruházat
  • Jól felszerelt szállás, saját szobával!
  • Megbízható munkáltató
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Lehetőség tanfolyamokra és fejlődésre

Szükséges nyelvismeret

  • angol vagy holland társalgási/kommunikációs szinten

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  •  Beosztott

Munkavégzés helye

  • Maasvlakte Rotterdam