Műszaki összeszerelő (Hollandia)

Megbízónk, egy németországi cég hollandiai leányvállalata, mely trafóházak építésére és gyártására specializálódott. A holland telephelyen 2019-ben kezdte meg munkáját az első magyar kollégánk. A sikeres együttműködésnek köszönhetően, azóta már egy kisebb magyar csapat tevékeny ügyfelünknél.

Műszaki összeszerelő

Feladatok

  • Trafóházak építése

Elvárások

  • Elektronikai- ipari műszerész, villanyszerelői, erősáramú munkakörben szerzett tapasztalat
  • Technikai affinitás/műszaki beállítottság, lehetőleg gyakorlattal
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Érvényes VCA bizonyítvány illetve hajlandó vagy a vizsgát letenni
  • Pozitív hozzáállás

Tanulmányok

  • Elektronikai műszerész vagy villanyszerelői végzettség

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés nettó 480-500 euró/hét, melyből a szállás és az egészségbiztosítás költsége már nem kerül levonásra
  • Szállás jól felszerelt házakban, saját szobával, közel a munkahelyhez
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges autó
  • Munkaruházat

Szükséges nyelvismeret

  • angol vagy holland társalgási/kommunikációs szinten

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Beosztott

Munkavégzés helye

  • Almere