CNC programozó (Felsőzsolca)

Felsőzsolcai autóipari partnerünk keres CNC programozó kollégákat!

CNC programozó

Feladatok

  • CNC berendezések programozása (eszterga, maró, köszörű)
  • Gyártás támogatása a minőségbiztosítási elvek és szabályok betartásával (OEE, átállási idő, NRFT)
  • Kollégák oktatása gépbeállításokkal kapcsolatos problémák megoldásához
  • Gyártási folyamatok fejlesztése, javítása (költséghatékonyság, termelékenység növelése érdekében)
  • Új termékek és berendezések fejlesztésének támogatása

Követelmények

  • Megmunkálási eljárások ismerete ( marás, esztergálás, köszörülés különösképpen)
  • Magas szintű CNC programozási ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási készségek
  • Precíz és pontos munkavégzés, szervezettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Lehetőség részt venni egy piacvezető multinacionális cég életében, egy zöldmezős beruházás felfuttatásában
  • Kiemelkedő bérezés, béren kívüli jutattások (cafeteria, bónusz)
  • Munkába járás támogatása ( autós útiköltség, tömegközlekedés térítése; céges buszjárat)
  • Széleskörű fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Felsőzsolca

Felsőzsolca