Credit Controller (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A partnerünk a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs
nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik
legmeghatározóbb szereplője. A cég közel 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 100 alkalmazottal rendelkezik.

Credit Controller

Feladatok

○ Vevők fizetőképességének vizsgálata, hitelkeretek megállapítása és
időszakos felülvizsgálata
○ Vevői fizetési feltételek monitoringozása, fizetési morál vizsgálata
○ Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk kezelése
○ Kintlévőség kezelésben való részvétel
○ Házon belüli credit folyamatok kezelése és támogatása
○ Kiegészítő biztosítékok és utólagos fizetési megállapodások
megkötésében való közreműködés, illetve
○ a folyamatok felügyelete
○ Biztosítéki célú szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése,
nyilvántartása
○ Ad-hoc, napi és heti riportok, kimutatások készítése
○ Aktív részvétel a havi és az éves zárásokban
○ Közreműködés a könyvvizsgálatban

Követelmények

○ Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
○ Magas szintű MS Office (főként Excel) ismeret
○ Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • az alapbéren felül cafeteria és Medicover egészségbiztosítás
  • heti 2 nap home office
  • támogató vezetőség, családias munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest