Csomagolástechnológus mérnök (Vasvár)

Nagy teherbírású csomagolási megoldások egyedi tervezésére és gyártására specializálódott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Csomagolástechnológus mérnök

Elvárások:

Felsőfokú csomagolástechnológiai végzettség, vagy felsőfokú műszaki végzettség, Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat, Angol és/vagy német kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent:

CAD szoftver ismerete

Feladatok:

Karton, fa és műanyag csomagolóanyagok tervezése, műszaki specifikációk összeállítása gyártási és vevői igények alapján, Kapcsolattartás a vevőkkel, Csomagolások (tárolók) optimalizálása, fejlesztése a sérülésmentes szállítás érdekében;, Csomagolási utasítások elkészítése és aktualizálása ;, Meglévő csomagolások továbbfejlesztése, optimalizálása;, Csomagolási követelmények megfogalmazása, próbák, transzport tesztek koordinációja;, Üzemen belüli csomagolóanyagok/speciális tárolók fejlesztése;, Logisztikai kalkulációkban, tervezésben támogatás;, Részvétel termékfejlesztési projektekben;, Együttműködés a logisztikai részlegekkel és a társosztályokkal;, A területhez kapcsolódó javaslatok elbírálása, bevezetése;, Betanulás a vállalat jelenleg működő cégeinél (Ausztria, Németország), , Megbízóról:, Decemberben nyíló telephelyére keres Csomagolástechnológus mérnököt., Tri-Wall Group több, mint 250 telephellyel működik világszerte, több, mint 16000 alkalmazottal., A cégük mottója, hogy innovációt csomagolnak

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek, Barátságos és támogató munkakörnyezet, Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Vasvár

Vasvár