Customer quality engineer (Kecskemét)

Partnerünk egy nagy múltú, német központú autóipar gyártó cég. Néhány éve zöldmezős beruházásként jött létre jelenlegi telephelyük Kecskeméten, ahol jelenleg magas szintű automatizáltság mellett gyártanak fröccsöntött műanyag alkatrészeket és hővédő lemezeket. Ide keresik vevői minőségbiztosítási mérnök kollégájukat, aki tovább erősítené a minőségbiztosítási csapatukat.

Customer quality engineer

Feladatok

A vevői minőségbiztosítási mérnök fő feladata a termékek kapcsán beérkező reklamációk kezelése, valamint ezek kapcsán részvétel a problémák megoldásában.Így  feladata lesz a:

  • Az üzem és a vevő közötti kapcsolattartó bármilyen reklamáció vagy minőségi kérdés esetén (8D)
  • Felelős a korrekciós intézkedések kezdeményezéséért, koordinálásáért és nyomon követéséért, beleértve a az eltérések megrendelő általi jóváhagyása, a műszaki osztályokkal egyeztetve
  • Vevői auditok koordinálása és lebonyolítása és az auditok eredménye alapján az esetleges változtatásokhoz szükséges intézkedések, meghozatala, nyomonkövetése
  • Szükséges dokumentációk, riportok, kimutatások naprakészen tartása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Hasonló területen szerzett, legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Feladatorientált személyiséggel és megoldásközpontú szemlélettel

Előnyt jelenthet:

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat, szabványok ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Cafeteria
  • Féléves prémium
  • 13. havi fizetés
  • Lojalitási bónusz
  • Kiemelt útiköltség-térítés
  • Rugalmas munkaidő + Home Office
  • Modern, élhető munkakörnyezet egy zöldmezős beruházásként megvalósult telephelyen

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét