Data analyst gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta Magyarország Kft. egy piacvezető irodatechnikai és digitális nyomdaipari cég, ahol modern irodai környezetben egy fiatalos csapat tagja lehetsz.

Data analyst gyakornok

Feladatok

  • A szerviztevékenységek hatékonyságát bemutató riportok készítése
  • SLA riportok készítése ügyfelek részére
  • Folyamatfejlesztések és automatizációk
  • Modern riporting rendszerekben történő fejlesztések
  • Ügyféligények alapján kimutatások készítése, ügyféllátogatások

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulmányok műszaki vagy informatikai területen még legalább 1 évig
  • Magabiztos tudás Excel, Excel Makrók és adatbázis-kezelők világában
  • SLQ nyelv biztos használata
  • BI eszköz ismerete (Power BI, Tableau)
  • Programnyelv átlátása (Python)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8-17 óra közötti munkaidőben
  • Minimum heti 25 óra vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Br. 2.230 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális társaság támogató háttere
  • Karrierépítési lehetőség
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődés és folyamatos ismeretszerzés
  • Mobiltelefon és laptop
  • Magánegészségügyi ellátás biztosítása (Medicover)

Előnyök

  • Informatikai vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest