Demand and Inventory Planner (Budapest)

Demand and Inventory Planner

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari nagyvállalatánál? Van már tapasztalatod kereskedelmi logisztikai területen? Szívesen dolgozol számokkal, szeretsz tervezni és koordinálni? Netán van tapasztalatod logisztikai riportok elkészítésében is? Az angol nyelv használata sem okoz gondot és szívesen kommunikálsz másokkal?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz még ma gyógyszergyártó partnerünk határozott idejű Demand and Inventory Planner pozíciójára!

Feladatok

  • Aktív részvétel a havi gördülő kereskedelmi előrejelzés elkészítésében.
  • A vállalat késztermék készleteinek folyamatos biztosítása, nyomon követése.
  • Aktív részvétel a gyártási tervekhez szükséges kimutatások elkészítésében.
  • Előrejelzések, például rolling forecastok készítése.
  • Rendszeres riportok készítése a leányvállalatok felé.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, pl.: termelésirányítással, raktárral, minőségbiztosítással.

Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Min. 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Magas szintű Excel ismeret.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk
  • Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz.
  • Partnerünk családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
  • Cafeteria és 13. havi jutalom is van náluk.
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodájuk díjnyertes közösségi munkatérrel, felszerelt konditeremmel vár Téged.
  • A pozícióban lehetőséget biztosítanak részleges távmunkára.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosításban részesítik kollégáikat.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül válogathatsz.
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest