DevOps Engineer (Budapest)

DevOps Engineer

Kik vagyunk

Az adesso Hungary Software Kft. fő profilja a Cloud Native terület köré fonódik, a csapatunk tagjai olyan témák szakértői, mint a felhő szolgáltatások, Microservices architektúra, konténer alapú rendszerek és DevOps folyamatok. Kubernetes témakörben hazai úttörőnek számítunk.

Küldetésünk, hogy kiemelkedő szaktudásunkkal segítsük a magyar cégeket a Cloud Native technológiák világába való belépésben, ezáltal nagyságrendileg javítva a szoftverfejlesztési és működési hatékonyságukon.

Szaktudásunkkal neves nemzetközi ügyfeleknek is segítünk különböző felhő alapú technológiák bevezetésében.

Rád váró feladatok

  • Infrastructure as Code (IaC): felelősség az infrastruktúra technológiai stackjének kódon keresztüli kezeléséért és biztosításáért
  • Szoftverfejlesztés automatizálása: az üzemeltetési folyamatok optimalizálása és automatizálása érdekében
  • Continuous Integration and Delivery (CI/CD): munkavégzés olyan best practicesekkel és eszközökkel, amelyek segítik a fejlesztők munkáját
  • Rendszeradminisztráció: az infrastruktúra adminisztratív aspektusainak felügyelete és karbantartása, beleértve a telepítést, konfigurációt is
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel, mivel a pozíció jellegéből adódóan projektközpontú

Mit hozz magaddal az új munkakörbe

  • Infrastructure as code (IaC) és/vagy szoftverfejlesztési tapasztalat
  • DevOps alapelvek ismerete, tapasztalat CI/CD eszközök használatában, mint a GitLab CI, Azure DevOps, GitHub Actions
  • Kiváló problémamegoldó és elemző készség
  • A konténerizációs technológiák (pl. Docker, OCI) ismerete
  • Erős kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd
  • Felsőfokú végzettség informatikai, mérnöki vagy hasonló területen
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás

Előnyök

  • Felhőalapú adatplatformokkal kapcsolatos tapasztalat (pl. AWS, Azure, Google Cloud)
  • Konténerizációs technológiák ismerete és gyakorlati tapasztalat pl. Kubernetesben
  • Releváns tanúsítványok (pl. Azure Fundamentals, Microsoft Certified: DevOps Engineer Expert, AWS Cloud Practitioner, AWS Certified DevOps Engineer, Certified Kubernetes Administrator)
  • Rendszeradminisztrációs tapasztalat
  • Linux ismeret
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Szakmai tudáshoz illeszkedő alapbér
  • Éves bónusz
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Egészség- és életbiztosítás
  • Professzionális munkakörnyezet, nemzetközi projektek, hozzáértő szakmai csapat
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • Karrierépítési és folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Kávé, tea biztosítva van az irodában
  • Full time, hibrid munkavégzési lehetőség
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Bővebb információt vállalatunkról és sokrétű munkaterületeinkről az adesso.co.hu honlapunkon találsz

Budapest