Diszponens (Túrkeve)

Partnerünk multinacionális autóipari beszállítócég, mely autómárkák széles típusainak készíti el modern alkatrészeit.

Diszponens

Feladatok

  • Széria alkatrészek, alapanyagok szállítási lehívásának (rendelés) kiadása a beszállítók felé
  • A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Késedelmes beszállítók, elmaradások sürgetése.
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Követelmények

  • Magabiztos angol nyelvtudás. Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Logisztikai területen szerzett 2-4 éves tapasztalat
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressz tűrés
  • Jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Komplett juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás
  • Jelenléti és éves bónusz
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakmai képzések, mentorálás, tréningek, belső nyelvtanfolyamok

Munkavégzés helye

Túrkeve

Túrkeve