Diszponens (Győr) (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Diszponens (Győr)

Feladatok

  • Szállítói rendeléskezelés, kapcsolattartás (alapanyagok, segédanyagok rendelése, diszponálások);
  • Vevői rendelések kezelése;
  • Vevői kapcsolattartás;
  • Fuvarszervezés;
  • Szükséges dokumentációk elkészítése és rögzítése a saját vállalati rendszerekben (pl. szállítólevél).

Elvárások

  • Logisztika munkatapasztalat;
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr