Logisztikai rendszer adminisztrátor (Győr)

Logisztikai rendszer adminisztrátor

Leírás

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat Adminisztrátor pozícióba:

Feladatok

  • A vevői lehívások rendszerszintű kezelése/ellenőrzése
  • Társterületek támogatása a vevői igények optimális és megfelelő időben történő kiszolgálása érdekében
  • Szekvencia ellenőrzése projektenként
  • Gyártási rendelések figyelemmel kísérése, sorrendbeli nyomtatás ellenőrzése
  • Utánrendelések kezelése, ellenőrzése
  • Problémák esetén szekvencia priorizálása, a lehető leghatékonyabb anyagáramlás elősegítése

Elvárások
  • Középfokú gazdasági és/vagy logisztikai végzettség
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvismeret
  • MS-Office (Word, Excel, Outlook) ismerete, SAP R3 ismerete előnyt jelent
  • Analitikus, strukturált munkavégzés
  • Jó csapatjátékos és motivált, kreatív személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes mentalitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Hűségprémium
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben, szakmai fejlődés
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Kérdés esetén keressen bizalommal:

Kolocz Ivett (Recruitment tanácsadó)

[email protected]

+36 20 218 9689

Munkavégzés helye

Győr

Győr