Dokumentációs asszisztens (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Вы говорите пo Русски?

Partnerünk a világ egyik meghatározó piaci szereplője atomerőművek építése és működtetése, nukleáris fűtőanyagok és egyéb radioaktív anyagok kereskedelme és exportja területén.

Jelenleg hazánkban az egyik legnagyobb kivitelezési projekt fővállalkozójaként van jelen.

Ha beszélsz oroszul és szeretnéd is napi szinten használni nyelvismeretedet szervezési és adminisztratív készségeidet gyakorolva, ez a lehetőség Önnek szól!

Dokumentációs asszisztens

Feladatok

  • Kapcsolattartás és az aláírási folyamatok managelése az orosz és magyar felek között
  • Meetingeken való részvétel és jegyzetek készítése
  • Adatok feltöltése és karbantartása a belső dokumentációs rendszerben
  • Archiválási, iktatási feladatok
  • Megrendelések végrehajtásának követése
  • Vezetői meetingek és feladatok szervezése
  • Protokoll támogatás, felsővezetők támogatása események szervezésében és lebonyolításában
  • Fordítási, tolmács feladatok

Követelmények

  • Felsőfokú tanulmányok
  • Orosz-Angol és Magyar nyelv ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készégek
  • Rugalmasság
  • Munkaidő: 8:00-17:00/ 12:00-20:00
  • Munkavégzés helye: Paks (lakhatási támogatás)

Amit kínálunk

  • Orosz nyelv napiszintű használata
  • Komplex feladatkör
  • Lakástámogatás
  • Multinacionális környezet
  • Magyarország egyik legmeghatározóbb projektjében való részvételi lehetőség