Egészségügyi Recepciós Asszisztens (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Egészségügyi Recepciós Asszisztens

Leírás

CSATLAKOZZ EGÉSZSÉGÜGYI RECEPCIÓS ASSZISZTENSKÉNT A CSAPATUNKHOZ!

Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni, most itt a lehetőség! A mi exkluzív Plazma Centerünkbe keresünk EGÉSZSÉGÜGYI RECEPCIÓS ASSZISZTENS munkatársat.

Feladatok

  • Időpontokat egyeztetsz telefonon és online, tartod a kapcsolatot meglévő plazmaadóinkkal.
  • Tájékoztatást adsz a plazmaadás menetéről, folyamatáról.
  • Rögzíted a donorok adatait.
  • Méred a vitális paramétereket (vérnyomás, pulzus).
  • Előkészíted a donorok alkalmassági szűrését.
  • Kifizeted a donorjuttatásokat.
  • Népszerűsíted a Plazma Centert.

Elvárások
  • Középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés.
  • Rugalmas hozzáállás a munkaidőhöz.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Pozitív kisugárzás, jó kapcsolatteremtő képesség.

Előny, ha van:
  • Munkatapasztalat hasonló területen.
  • Egészségügyi végzettség.

Amit kínálunk
  • Stabil, nemzetközi gyógyszergyártási háttér.
  • Hosszútávú munka, versenyképes fizetés.
  • Kényelmes munkakörnyezet, jó csapat.
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok