EHS Igazgató (Komárom-Esztergom megye) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nyugati tulajdonban lévő gyártó vállalat.

Több beruházás is folyamatban van náluk, hosszú távon gondolkodnak.

Részükre keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

EHS Igazgató (Komárom-Esztergom megye)

Feladatok

  • A leendő felsővezető felelős lesz a vállalat (több telephely!) teljes EHS tevékenységének összefogásáért;
  • Együttműködik néhány külső szolgáltatóval is (főleg tűzvédelem területén);
  • Mérnökökből és technikusokból álló csapatát motiválja, fejleszti, összefogja;
  • Stratégaként meghatározza a jövőbeni célokat, projekteket és budget-et készít a területre vonatkozóan;
  • A "Safety First" kultúrát fejleszti;
  • Szorosan együttműködik a magyarországi felsővezetőkkel, ill. az európai és global EHS Igazgatókkal;
  • Üzemi balesetek esetén támogatja a kollégák munkáját (amennyiben szükséges) és megfelelő intézkedéseket kezdeményez a jövőbeni balesetek megelőzése érdekében;
  • Jövőbeni és jelenlegi beruházásoknál aktívan résztvesz a projekt feladatokban.

Elvárások

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség;
  • EHS felsővezetői tapasztalat nagyobb gyártó vállalatnál;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Sok éves vezetői tapasztalat, mert viszonylag nagy az EHS csapat.

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munkakör;
  • Korrekt, motiváló bérezés, egyéb juttatások (cafeteria, bónusz, 13. havi bér), vállalati gépjármű magánhasználatra;
  • Költözők esetében lakhatási támogatás.

Munkavégzés helye

  • Komárom, Esztergom, Tatabánya, Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest