Elekrtomos karbantartó (Székesfehérvár)

Elekrtomos karbantartó

Leírás

Partnerünk különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte. Jelentkezz hozzánk, hogy bekerülhess!

Feladatok

  • Robot programozásban jártasság (Epson, Mistubishi)
  • Kamerarendszerek programozási szintű ismerete (Cognex, Keyence)
  • Elektromos tervezőprogram ismeret (Eplan)

Elvárások
  • Középfokú villamos végzettség
  • Villamos vezérlőszekrény összeállítási ismeretek
  • Automatizált környezetben elektromos és pneumatikus hibák felderítésében jártasság
  • PLC programozási ismeretek (Omron)
  • Angol alap nyelvismeret (dokumentációk megértéséhez szükséges szint)
  • Műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk
  • Házimozirendszerek, fülhallgatók, hangszórók dolgozói kedvezménnyel
  • Ingyenes buszjáratok
  • Cafetéria
  • Saját állományba kerülés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár