Elektromos karbantartó (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó

Leírás

Kecskeméti, autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk Elektromos karbantartó pozícióba munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Autóipari gyártó berendezések operatív karbantartásában való részvétel
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenységek ellátása
  • A karbantartáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Fejlesztésekben, átépítésekben való részvétel
  • Kis, -és nagyfeszültségű hálózatok javítása
  • Javaslat a megelőző intézkedésekre
  • Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete
  • A berendezések megfigyelése és optimalizálása

Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, műszerész)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat üzemi automatizálás és berendezés karbantartás (vezérlés) terén
  • Műszaki és kapcsolási rajz olvasás
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • PLC programozási ismeretek
  • SAP vállalatirányítási rendszer és magabiztos MS Office program használata

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét