Karbantartó (Kecskemét)

Egyedi szerszámgépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Elvárások:

  • PLC ismeret:, Funkcionális rajz alapján hibakeresés, ,
  • Előny:, Valamely PLC programozási nyelv ismerete, PLC programozási ismeret, , CNC ismeret:, CNC fémmegmunkáló gépek vezérlési láncának felépítése, PC középszintű ismerete (digitális vezérlésű gép üzembe helyezéséhez),
  • Hajtáslánc ismerete (modulok, végrehajtó szervek, szinkron, aszinkron, AC szervomotorok),
  • Ipari technikában alkalmazott mérőrendszerek ismeret,
  • Jeladók, elektro-pneumatikus, elektrohidraulikus szelepek ismerete, ,
  • Előny:, Valamely vezérlési nyelv beható ismerete (Siemens810, 880, 840D, Heidenhain),
  • CNC megmunkáló gép gépi paramétereinek mélyreható ismerete valamely vezérlési nyelvben (Siemens, Heidenhain), ,
  • Gépészetben jártasság:, Hidraulikus, pneumatikus sémarajz alapján komplex egységekben hibakeresés, javítás,
  • Géplakatos munkában szerzett elméleti ill. gyakorlati ismeretek műszaki rajzolvasási ismeret, ,
  • Előny: , Gördülő, csúszó csapágyazások elméleti és gyakorlati ismerete,
  • Forgácsoló gépek (megmunkáló központ, marógép, eszterga, köszörű, vagy bármely hasonló felépítésű gép) elvi felépítésének ill. gyakorlati kialakításának ismerete ,
  • Méréstechnikai ismeretek , ,
  • Szükséges végzettség: , Elektronikai műszerész, elektrotechnikus vagy valamely középfokú elektromos végzettség, vagy elektromos karbantartó végzettség, villanyszerelő, villamos kisgépszerelő, mechatronikus, stb., ,
  • Elvárt szakmai tapasztalat:, Min. 5 éves gyakorlat CNC fémmegmunkáló gép karbantartásában, vagy hasonló területen, kiemelve a fent említett pontokat, ,
  • Egyéb elvárások:, Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség, Stressztűrő képesség, Analitikus gondolkodás, Precizitás, ,
  • Előny:, Német szakmai nyelv ismerete, Darukezelő vizsga, Targoncavezetői vizsga

Feladatok:

  • Hegesztő-, forgácsoló-, festő-, szerelő-, műhelyekben található berendezéseken megelőző karbantartás ill. hibajavítás végzése , ,

Megbízóról:, Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk új munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Cafetéria,
  • 13. havi fizetés, ,
  • Munkarend:, 2 műszak és ügyelet

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Kecskemét