Elektromos karbantartó (Oroszlány)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató és nyugati cégkultúrával rendelkező Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • Technológiai átállásokon részvétel - elektromos oldalról;
  • Elektromos hibák keresése és javítása;
  • Automata szerelősorok üzemvitelének biztosítása;
  • Javítások dokumentálása;
  • Javaslattétel fejlesztéseket illetően.

Elvárások

  • Villanyszerelői vagy elektrotechnikus vagy műszerész végzettség és releváns tapasztalat;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • PLC ismeret (Siemens S7 PLC), PLC hibakeresési tapasztalat;
  • Hétvégi túlórák vállalása, amennyiben indokolt.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Ingyenes buszjárat
  • Bónusz (negyedéves, éves)

Munkavégzés helye

  • Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány