Elektromos karbantartó (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó

Leírás

Kecskeméti, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk villamosipari végzettséggel rendelkező kollégákat bővülő csapatukba Elektromos Karbantartó munkakörbe.

Feladatok

  • Gyártó berendezések operatív karbantartásában való részvétel
  • Megelőző, tervszerű karbantartás ellátása
  • Gépek fejlesztésében, átépítésében, gyártási folyamat optimalizálásában való aktív részvétel
  • PLC programozás (Siemens, Omron)
  • Kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások
  • Villamosipari végzettség
  • Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PLC programozási alapismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Lakhatási támogatás
  • Új géppark, modern technológia
  • Versenyképes alapbér + havi bónusz + negyedéves bónusz + cafetéria + műszakpótlékok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Családias hangulatú, támogató közösség, emberközpontú vezetők, multinacionális vállalati háttér
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú foglalkoztatás egy "válságálló" iparágban
  • Ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről: Nagykőrös; Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc; Tiszakécske - Szentkirály; Csengőd - Izsák - Akasztó - Kecskemét/Auchan áruház megálló

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét