Elektromos karbantartó (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó

Leírás

Villamossági végzettséggel rendelkezel? Úgy gondolod, hogy nem okozhat problémát a folyamatos műszak? Jó problémamegoldó képességed van? Esetleg dolgoztál már élelmiszeriparban vagy palackozóüzemi környezetben?

SZUPER! Téged keresünk! Ragadd meg a lehetőséget és légy tagja egy olyan csapatnak, ahol megbecsülik a munkádat!

Feladatok

  • Meghibásodott gépek, berendezések elektromos hibáinak feltárása, hibák okainak elemzése,
  • Megelőző javítási és karbantartási feladatok ellátása,
  • Minőségi követelmények betartása,
  • Adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások
  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség (Villamossági területen),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Folyamatos (12 órás) műszak vállalása,
  • Magas szintű probléma megoldó készség.

Előny:
  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat,
  • Palackozóüzemi gyakorlat,
  • PLC ismeretek,
  • Angol nyelv.

Amit kínálunk
  • Betanulásodban végig támogatást kapsz,
  • Biztos hátteret biztosítunk, hosszú távon gondolkodunk,
  • Ingyenes céges járatokat biztosítunk Budapest irányából,
  • Vidéki bejárásod támogatjuk,
  • Egy nemzetközi csapat tagja lehet.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkarend: 12 órás folyamatos műszak, (6:00 – 18:00/18:00 – 6:00) 3 napos váltásban

Munkavégzés helye

Dunaharaszti