Elektromos karbantartó / Villanyszerelő (Környe)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Elektromos karbantartó / Villanyszerelő
17

Feladatok

  • Termelő vállalatnál előforduló villanyszerelési feladatok ellátása
  • Automata gépsorok beállítása, működésük biztosítása
  • Meghibásodás esetén a gépek villamos/elektromos szerelése
  • Napi/havi/éves karbantartási feladatok elvégzése a tervben meghatározottak szerint
  • Gyártógépeknél előforduló üzemzavar esetén azok elhárítása
  • Alkatrészek optimális felhasználásának, fogyás adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a beszerzőkkel az alkatrészekkel kapcsolatban
  • Folyamatos visszajelzés és jelentés a felettes számára

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (Villanyszerelő, Erősáramú elektrotechnikus, Elektronikai műszerész, Elektronikai technikus,
  • Elektromechanikai műszerész, Elektromos gép- és készülékszerelő)
  • Villanyszerelésben, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MsOffice ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz feladatmegoldás
  • Rugalmas hozzáállás és kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Tapasztalt szakembereket keresünk tatabányai partnercégünk részére ELEKTROMOS KARBANTARTÓ / VILLANYSZERELŐ pozícióba!  Az ország BÁRMELY PONTJÁRÓL várjuk jelentkezését! Szükség esetén INGYENES SZÁLLÁST biztosítunk!

  • MEGEGYEZÉS szerinti BÉREZÉS– tapasztalattal arányosan
  • Több műszakos munkarend – SZABAD HÉTVÉGÉK
  • Bérezésen felül további JUTTATÁSOK
  • Kimagasló műszakpótlék (30% és 50%)
  • CAFETERIA: (már próbaidő alatt is)
  • Jelenléti bónusz
  • Bejárás támogatása (Mt. szerint)
  • Szükség esetén INGYENES SZÁLLÁS
  • Bejelentett, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • CSALÁDIAS KÖRNYEZET, kis létszámú csapat
  • Rendezett és tiszta környezet
  • Munkavégzés helye: Környe, Ipari Park

Munkavégzés helye

Környe

Környe