Elektromos műszerész (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk Elektromos műszerész kollégát veszprémi munkavégzésre.

Elektromos műszerész

Feladatok

  • Gyártóeszközök, technológiai berendezések, folyamateszközök normál üzemének, rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar, meghibásodás esetén javítási feladatok elvégzése, probléma elhárítása
  • Teljesítménymutatók jelentése, dokumentálása
  • Eseménynaplók vezetése, állásidők leigazolása
  • Részvétel gépek telepítésében, üzembe helyezésében
  • Üzemeltetési innovációra, költségcsökkentésre és folyamatos fejlesztésre állandó javaslattétel
  • Indokolt esetben a termelés leállítása az adott munkahelyen, gyártóeszköz zárolása/feloldása
  • Normál üzemtől való eltérés esetén eszkaláció a termelési műszakvezető, közvetlen felettes felé
  • Preventív, korrektív karbantartási feladatok ellátása

Követelmények

  • Érettségi bizonyítvány, műszerész technikusi/villamos végzettség
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Angol/német nyelv alapfokú ismerete előny
  • Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Műszakpótlék
  • Sporttámogatás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém