Elektromos szakember (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elektromos szakember

Elvárások:

  • A csomagoló gépek javítása esetenként a vevő telephelyén történik, ezért B kategóriás jogosítvánnyal kell rendelkezni.,
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, ezért pontos, tisztán dolgozó kollégát keresünk, aki a kb. három hónapos betanulás után képes az önálló munkára.,
  • , Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek rendezettsége működőképessége.,
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel.,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.,
  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.

Előnyt jelent:

  • Elektromos javítási, hibakeresési tapasztalat.,
  • Gyengeáramú vezérlések ismerete,
  • Elektrotechnikusi végzettség,
  • Fejlődésre, előrejutásra való igény

Feladatok:

  • Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó gépeink műszaki állapotának figyelése, javítása, valamint a vákuumcsomagoló gépek karbantartása javítása.,
  • , A gépek karbantartása,
  • A gépek műszaki állapotának figyelése, hibák kijavítása,
  • A gépeken aktuális és leendő munkák tervezése dokumentálása,
  • A gépek fejlesztése,
  • , Munkaidő:, Főállásban, 6.00-14.15,
  • , Munkába állás kezdete: Azonnal,

, Megbízóról:,

Több, mint 20 éves múlttal rendelkező sikeres vállalkozás, Cég különlegessége, hogy sokféle speciális alapanyagból készítenek sokféle kivitelű, egyedi csomagoló anyagot., A jó minőségű termékek, és a rugalmasságuknak köszönhetően a folyamatosan fejlődnek, ezért is keresnek új munkatársat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkához szükséges eszközök,
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged