Elektronikai Műszerész - 4. kerület (Budapest)

Elektronikai Műszerész - 4. kerület

Leírás

IV. kerületben található partnerünk számára keresünk kollégákat elektronikai műszerész pozícióba.

Feladatok

  • Automata gyártógépek és berendezések műszaki állapotának fenntartása
  • Elektromos karbantartó feladatok önálló elvégzése
  • Alkatrészbeszerzés kezdeményezése, ügyintézése

Elvárások
  • Elektromos, elektronika vagy automatizálás területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 év gyakorlati tapasztalat az elektromos berendezések javításában, karbantartásában
  • Erős, elsősorban analóg áramkör-technikai, gyakorlati ismerete
  • Átfogó ismeretekkel rendelkezik az elektromos, elektronikai, vezérlési és automatizálási rendszerek működéséről
  • Áramkörök hibakeresésében és javításában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Ismeri a szükséges szerszámok, mérőeszközök, műszerek használatát
  • Önállóan képes a különböző mérési-ellenőrzési, diagnosztikai folyamatok elvégzésére
  • Műszaki dokumentációk, kapcsolási tervek/rajzok ismerete – megértése, gyakorlati alkalmazása
  • Ismeri az elektromos biztonsági és munkavédelmi előírásokat, a biztonságos munkavégzéshez szükséges készségekkel rendelkezik
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Access, Outlook)
  • Önálló, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás
  • Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség
  • Angol vagy német nyelvű műszaki dokumentáció önálló használata

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába-járás térítés
  • Stabil céges háttér

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Budapest