Elmúltál már 18 éves? Nem ijedsz meg, mikor meg kell szólítanod másokat? Ráérsz aug.1-7 között? Jelentkezz kiemelt órabéres diákmunkánkra! (Budapest)

Kérdőív lekérdező diákmunka a KFC-ben (Király utca)!

Elmúltál már 18 éves? Nem ijedsz meg, mikor meg kell szólítanod másokat? Ráérsz aug.1-7 között?

Feladat:

  • Gyorsétteremben vendégek kérdezése kérdőív alapján adott ételekkel kapcsolatban
  • Saját mobiltelefonon vagy tableten a válaszok rögzítése (Kasszás fog segíteni, amennyiben a megfelelő termék szerepel a rendelésben, jelzi, és a vendéget meg kell kérdezni, hogy kitölthetsz-e vele egy rövid kérdőívet a termékről, amiért cserébe egy Twister kupont adsz át számára)

Feltétel:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18 év felett
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Nem félsz megszólítani idegeneket
  • Augusztus 1-7. között heti 3 nap vállalása, 11:00-19:00 között

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alkalmi munkalehetőség 08.01.-08.07. között, heti 3 előre megbeszélt napon, napi 8 órában
  • Egyszeri, ingyenes KFC-s ebéd
  • Korlátlan üdítőfogyasztás
  • 18:00-19:00 között 30% műszakpótlék az alapbéren felül

Kezdés: Aug. 1. Munkaidő: Augusztus 1-7. között heti 3 nap vállalása, 11:00-19:00 között, 30 perces ebédszünettel

Munkavégzés helye

1073 Budapest, Erzsébet körút 53.

Budapest