Energiakereskedő (Budaörs)

Energiakereskedő

Feladatok

  • Villamos energia piaci ármozgások figyelése, trendek követése
  • Napi optimalizáció szerinti Day Ahead és Intraday villamos energia kereskedelmi pozíciók zárása
  • Közreműködés és részvétel hosszútávú villamos energia értékesítési tendereken
  • MAVIR Rendszerszintű szolgáltatások piacán közreműködés és támogatás a MAVIR által szervezett havi, heti és napi kapacitástendereken
  • Megkötött kereskedelmi ügyletek adminisztrációja
  • EFET partnerekkel való kapcsolattartás, új EFET szerződések megkötése, meglévő szerződések menedzselése

Elvárások

  • Mérnöki vagy gazdasági területen szerzett egyetemi diploma
  • Angol nyelvtudás középfokú szinten
  • Villamos energia kereskedelmi területen szerzett min. 2 éves gyakorlat
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel MS Excel
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Önállóság, határozott döntéshozatali képesség
  • Precizitás
  • Rugalmasság

Előnyök

  • MAVIR rendszerszintű szolgáltatások piaci területen szerzett szakmai ismeretek
  • Erőművi területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Data science ismeretek
  • HUPX vizsga

Amit kínálunk

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabilitás
  • Kiegyensúlyozott, egészséges munka és magánélet arány
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs