építésvezető (Budapest)

Szeretnél vasúti terepen dolgozni? Izgalmas számodra a vasút világa? Rendelkezel szakirányú végzettséggel? Ha igen, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba.

építésvezető

Feladatok

  • havi munkaprogramok szervezése, elkészítése
  • vágányzárakra tervjavaslat összeállítása, operatív terv elkészítése
  • munkaterülettel kapcsolatos átadás-átvételi dokumentáció készítése, a munkák ellenőrzése
  • építési, karbantartási naplók vezetése, anyagtervek összeállítása
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése

Elvárások

  • felsőfokú állami szakirányú végzettség (építőmérnöki, közlekedésépítő mérnöki)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • vasútszakmai, vasúti híd karbantartási és felújítási ismeretek
  • felsőfokú pályaépítési és fenntartási tanfolyam
  • forgalmi vizsga

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Amit ajánlunk továbbá:
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest