Építésvezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző partnerünk számára keressük Építésvezető (mélyépítés) pozícióba legújabb kollégájukat, bővülés miatt.

Építésvezető

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • Építéshelyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Alvállalkozói kooperációkon való részvétel
  • Tervek észrevételezése, tervegyeztetésen való aktív részvétel, tervezői művezetések megszervezése koordinálása
  • Organizációs feladatok irányítása
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Kivitelezéssel kapcsolatos bizonylatok, feljegyzések, engedélyek gyűjtése, rendszerezése
  • Építési napló vezetése
  • Teljesítések ellenőrzése, minősítése és dokumentálása
  • Garanciális igények felülvizsgálata, javaslattétel a feladatokra

Követelmények

Te vagy a megfelelő jelölt, amennyiben:

  • Építőmérnök végzettséggel rendelkezel infrastruktúra szakirányon
  • Kereskedelmi és ipari létesítmények közműépítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalatod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Kommunikációs készséged kiemelkedő szóban és írásban egyaránt
  • Precíz vagy és önálló
  • Határozott vagy és magabiztos
  • A felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • Jól tudsz szervezni és előre tervezni
  • Munkádra igényes vagy

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen