Épület karbantartó (Miskolc)

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Épület karbantartó

Feladatok:

  • Általános karbantartási, javítási feladatok elvégzése;
  • Általános műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása;
  • Kisebb karbantartási feladatok ellátása;
  • Irodák, öltözők, mellékhelységek és gyártócsarnokok épületkarbantartási feladatainak az ellátása (pl. zárcsere, festési munkák).

Elvárások:

  • Gépészeti és/vagy épületgépész szakmunkás végzettség;
  • Igényes, minőségi munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, 1 műszakos foglalkoztatás;
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolc