Értékesítési asszisztens (Biatorbágy)

Értékesítési asszisztenst keresünk fiatal dinamikus csapatunkba, aki szerves részét képzi a 8 országban történő értékesítéséért, és segít a marketinges csapatunk támogatásában. Legyél részese a dinamikusan fejlődő, fiatalos, nemzetközileg versenyképes vállalatunknak.

Értékesítési asszisztens

Feladatok

  • Lead generálás , kapcsolatépítés
  • Értékesítői csapattal való szoros együttműködés, tájékoztatás az ügyfelek visszajelzéseiről
  • Adatbázis alapján, telefonon keresztül történő potenciális üzleti ügyfelek feltérképezése
  • Telefonos egyeztetés alkalmával az ügyfél igények figyelése, felmérése
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl: adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése)
  • Meglévő (dedikált) vevővel történő folyamatos kapcsolattartás és kapcsolatépítés napi szinten
  • az értékesítési csapat támogatása, asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Számítógép magas szintű használata
  • Jó kommunikációs készség telefonon és írásban
  • Ügyfélközpontú viselkedés

Előny

  • Román, lengyel vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal dinamikus csapat
  • A mai digitális világban rejlő kihívásokkal teli munkakör (Mesterséges intelligencia, W, folyamatos fejlődés lehetősége a digitális térben
  • Versenyképes alapjövedelem, Teljesítményorientált bónusz

Amennyiben kérdésed van hívj az alábbi telefonszámon: +36-30-619-4975

CV-t küldd el a következő a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Biatorbágy