Építőipari értékesítési szaktanácsadó (EH) (Magyarország)

– Kelet-Magyarország

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Építőipari értékesítési szaktanácsadó (EH)

Feladatok:

  • Speciális ÉPÍTŐIPARI TERMÉKEK, ÉPÍTŐANYAGOK, MŰSZAKI MEGOLDÁSOK értékesítése, projektmenedzsmenti feladatok ellátása Kelet-Magyarország területén (Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye…);
  • ÉPÍTŐIPARI SZAKKIVITELEZŐK, GENERÁLKIVITELEZŐK, TERVEZŐK látogatása és a termékek, építőipari műszaki megoldások értékesítése
  • Üzletfejlesztés: új potenciális partnerek felkutatása;
  • Ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése;
  • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása;
  • Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Beruházások folyamatos figyelemmel kísérése az értékesítési területen.

Elvárások:

  • (Felsőfokú) műszaki vagy kereskedelmi végzettség;
  • Min. 2-5 éves ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ, MŰSZAKI ÜZLETKÖTŐ, TERÜLETI KÉPVISELŐ, FIELD SALES REPRESENTATIVE tapasztalat (ÉPÍTŐIPAR, Building & Construction);
  • A területen működő ügyfélkör alapos ismerete;
  • Kereskedői véna;
  • MŰSZAKI AFFINITÁS;
  • Kiváló kommunikációs készség, szervezőkészség;
  • Fiatalos, lendületes, flexibilis személyiség;
  • Csapatjátékos;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Preferált lakhely: Kelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye);
  • Kommunikációs szintű ANGOL vagy német nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország