Értékesítési munkatárs (Szigetvár)

Értékesítési munkatárs

Leírás

Baranya megyei partnercégünkhöz keresünk Értékesítési munkatárs pozícióba munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Meglévő ügyfelek, ügyfélkapcsolatok kezelése
  • Új értékesítési csatornák kialakítása, ügyfél akvizíció
  • Ajánlatok készítése, projektek nyomon követése
  • Értékesítési költségvetés tervezése
  • Adminisztratív feladatok és piaci információk gyűjtése és elemzése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség (gépésztechnikus)
  • Min. 3 év sales tapasztalat fémipari területen
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és szervező készség
  • Proaktív hozzáállás és eredményorientáltság
  • Gyakorlatiasság, rugalmasság, megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Ms Office ismeretek
  • B. kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több idegen nyelv ismerete
  • Tapasztalat a CNC megmunkálás területén
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés emelkedő bérszintekkel
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges autó
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye

Szigetvár

Szigetvár