Éttermi üzletvezető / manager állás (Budapest)

Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Éttermi üzletvezető / manager állás

Elvárások:

Tapasztalattal rendelkező üzletvezető vagy?, A lehetőségek tárháza nálunk határtalan, 20 éve működő több étteremmel rendelkező étteremláncunk keres üzletvezető kollégákat., ,

Az álláshoz tartozó elvárások:,

  • Üzletvezetőként szerzett többéves szakmai tapasztalat,
  • Felszolgálásban/pultban való jártasság,
  • Irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Megoldásközpontú szemlélet,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Pontosság, megbízhatóság,
  • Vendégcentrikus hozzáállás

Feladatok:

  • Az étterem önálló irányítása (a kollégák munkaidő-beosztása, az üzlet sikerességének megalapozása és fenntartása),
  • Irodai adminisztráció elvégzése,
  • Napi munka irányítása,
  • Árurendelés,
  • Panaszok kezelése

Amit kínálunk:

  • Havi 15-16 nap,
  • Bejelentett munka,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Napi háromszori ingyenes étkezés,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hónap dolgozója és törzsgárda program,
  • Korrekt vezetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest