EVENT MANAGER (Budapest)

EVENT MANAGER WANTED - Csatlakozz a Bistro csapatához!

EVENT MANAGER

Bővülő rendezvény csapatunkba keressük azt az event managert, aki…

  • szereti a nagyot álmodós kreatív koncepciókat és izgalmas kihívásnak tekinti a megvalósításukat
  • nyitott az izgalmas helyszínekre és rendhagyó rendezvény aktivációkra
  • és szeretne egy olyan csapat tagja lenni, aminek szervezőként és résztvevőként is a buli a szíve-lelke

Milyen feladatok várnak rád?

  • Céges és fogyasztói rendezvények, konferenciák, gálák, csapatépítők, fesztivál aktivitások szervezése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Részletes árajánlatok összeállítása
  • A kreatív koncepcióalkotásban való részvétel
  • Helyszíni rendezvény management

Mit várunk tőled?

  • 2-4 év rendezvényügynökségi tapasztalat
  • A hazai rendezvényhelyszínek ismerete
  • Prezentációkészítés
  • Csapatjátékosság, de az önálló project management se okozzon gondot
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • B kategóriás jogsi előny

Mi vár a Bistronál?

  • versenyképes fizetés és jófej csapat
  • inspiráló projektek és változatos márkák
  • home office lehetőség
  • menő iroda végtelen kávéval

Jelentkezés május 24-ig a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, a pályázott pozi megjelölésével: EVENT MANAGER

Budapest