Executive Assistant (Budapest)

Executive Assistant

Leírás

Partnerünk számára, aki egy világhírű technológiai nagyvállalat, keresünk új kollégát a fent említett pozícióba.

Feladatok

  • Kijelölt vezetők támogatása
  • Naptárak vezetése
  • Céges rendezvények szervezésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a többi vezetői asszisztenssel
  • Utazások szervezése a kijelölt vezetőnek
  • Adminisztratív feladatok (pl. költségtérítések) intézése
  • Meetingek technológiai hátterének felügyelete

Elvárások

  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft alkalmazások széleskörű ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Képesség arra, hogy sok emberrel dolgozzon együtt
  • Pozitív személyiség

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Belátás egy nemzetközileg ismert, piacvezető cég működésébe
  • Versenyképes bér
  • Home office

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest