Expert AI Developer - CVG (Budapest)

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Expert AI Developer - CVG

A projektről:

Mesterséges intelligencia területén keresünk támogatást a csapatunkba különféle adatkezelő rendszeri tevékenységeinkhez.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • AI és NLP módszerek kifejlesztésében való részvétel.
  • A megfelelő megközelítések kiválasztása a prompting megközelítésektől a RAG módszerekig, az ágenseken át az alapmodellek betanításáig/finomhangolásáig.
  • Robosztus, skálázható és karbantartható szoftverkomponensek fejlesztése.
  • Folyamatok dokumentálása, tesztelési feladatok ellátása a magas kódminőség érdekében.
  • Együttműködés a csapat többi AI/NLP-, adat- és szoftvermérnökeivel agilis környezetben.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Befejezett mester diplomával rendelkezel AI, NLP vagy Computer Vision területén.
  • Van 3-5 év tapasztalatod mesterséges intelligencia területen.
  • Jártas vagy az alábbi témákban: neurális hálók (CNN, RNN), nyelvi modellek, LLM, tanulási és következtetési módszerek.
  • Dolgoztál már olyan módszerekkel, mint a prompt engineering, RAG, finetuning vagy hasonlók.
  • Alapos szoftverfejlesztői (Python, Pytorch) tudásod van.
  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel.
  • Jól dolgozol egyedül és csapatban is.
  • Kitartás és proaktív hozzáállás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Dolgoztál már vasúti területen.
  • Rendelkezel német nyelvtudással.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest