Export menedzser (Szeged)

Jelenleg Export menedzsert keresünk szegedi partnerünknek, akik több mint 30 évvel ezelőtt indultak el, és a gyors növekedés eredményeként ma már 42 országban elismert minőséget képviselnek.

Export menedzser

Feladatok

Feladataid közé tartozik a külkereskedelmi folyamatok figyelemmel kísérése és koordinálása, valamint a csapat napi munkájának irányítása.

Ezen kívül:

  • Te készíted elő a döntéseket, és segíted az ügyvezetőt az üzlet fejlesztésében.
  • Kapcsolatot építesz külföldi ügyfelekkel, és részt veszel találkozóikon.
  • Továbbá, szorosan együttműködsz más telephelyekkel a vállalat nemzetközi jelenlétének erősítése érdekében

Követelmények

Elvárások:

  • Legalább 2 év gyártó cégnél szerzett külkereskedelmi tapasztalat
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • Angol aktív, kommunikációképes tudás (német nyelv előny)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Gyorsan fejlődő vállalati kultúra
  • 13. havi juttatás
  • Külföldi utazások, céges autó

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged