Értékesítő (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolci partnerünk tapasztalt értékesítő kollégát keres!

Ha jól beszélsz angolul, mérnöki/műszaki végzettséggel rendelkezel és sales vonalon tevékenykedsz, akkor várjuk önéletrajzod!

Értékesítő

Feladatok

  • Új vevő partnerek eléréséhez szükséges marketing csatornák kialakítása, új partnerek kutatása, felkeresése, megnyerése.
  • Meglévő partnerekkel kapcsolatos kereskedelmi feladatok ellátása.
  • Értékesítési, logisztikai feladatok ellátása.
  • Kiállításokon, expókon való részvétel.

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Kohász és/vagy gépész, anyagmérnök szakirány előnyt jelent)
  • Legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat (értékesítés/sales/business development területen)
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt. (további nyelvek ismerete előny)
  • Kereskedői véna, elszántság, lendület, hit.
  • Belföldi és külföldi utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés.
  • Teljesítmény alapú, megkötött üzletektől függő bónusz.
  • Céges laptop, telefon biztosítása, próbaidő lejártával autó.
  • Home office lehetőség megbeszélés alapján.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc