FEJLESZTÉSI MÉRNÖK (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

FEJLESZTÉSI MÉRNÖK

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • csatornázással kapcsolatos tervek készítésének irányítása és véleményezése;
  • csatornamű-fejlesztéssel kapcsolatos felvilágosítás, előzetes tájékoztatás kiadása;
  • közcsatorna- tervek véleményezése az üzemeltetői elvárások érvényesítésével;
  • tervezői konzultációk, közműegyeztetések lefolytatása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • építőmérnöki diplomával;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • elemző és kommunikációs készség;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint szolgáltató cégnél);
  • angol és/vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Budapest