Főkönyvelő IFRS képesítéssel (Budapest)

Legyen részese egy piacvezető pénzforgalmi szolgáltató cég nemzetközi terjeszkedésének! Főkönyvelőt keresünk kiemelt Partnerünk számára a magyar és külföldi számviteli tevékenységének összefogása céljából az alábbi paraméterek mentén.

Főkönyvelő IFRS képesítéssel

Feladatok

  • A teljeskörű és naprakész könyvelés szervezése, ellenőrzése, számviteli folyamatok felügyelete;
  • Jogszabályoknak megfelelő havi, negyedéves és éves zárások elkészítésének koordinálása;
  • Az éves beszámoló összeállítása;
  • Adóelőlegszámítások, adóbevallások elkészítése és felügyelete;
  • Adóellenőrzésekben és könyvvizsgálati ellenőrzésekben való aktív részvétel;
  • A számviteli politika és szabályzatok aktualizálása a jogszabályi előírások és a cégcsoport irányelveinek megfelelően;
  • Folyamatfejlesztés a folyamatosan változó adózási és vállalati környezetben;
  • Üzleti IT alkalmazások számviteli követelményeinek kialakítása, karbantartása és tesztelése;
  • Számviteli- és adószabályok változásának nyomonkövetése és implementálása;
  • Számviteli állásfoglalások kialakítása, véleményadás és a vezetés támogatása;
  • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel.

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség; regisztrált mérlegképes könyvelő és IFRS képesítés
  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Magas szintű, naprakész számviteli és adózási törvényismeret
  • Angol nyelv emelt szintű ismerete
  • Határozott, precíz, megbízható, újdonságokra nyitott és rugalmas személyiség
  • Csapatmunkára való képesség és jó kommunikációs készség

Előny:

  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat banki, pénzforgalmi területen
  • Bankkártya területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Dolgozói kedvezmények banki szolgáltatásokhoz
  • Személyre szabható cafetéria (az éves alapbér 10%-a összegben)
  • Éves teljesítmény alapú jutalom
  • Céges okostelefon mobilinternettel és céges laptop
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések és tréningek
  • Mentorként segítő közvetlen felettes, belső karrierutak támogatása
  • Kellemes Duna-parti munkakörnyezet modern, környezettudatos és fenntartható (LEED arany minősítéssel rendelkező) irodaházban
  • Hosszú távú stabilitás és megbecsülés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest