Folyamatmérnök (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Folyamatmérnök

Leírás

Győr-Moson-Soproni autóipari Partnercégünk részére keresünk Folyamatmérnök pozícióba munkatársat:

Feladatok

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a széria fázis végéig
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése
  • Munkautasítások készítése, aktualizálása
  • Gyártási és minőségügyi mutatószámok folyamatos javítása
  • Dolgozók munkafeltételeinek javítása
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német vagy angol kommunikáció képes nyelvtudás
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos aki egyaránt képes önálló munkavégzésre

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • Hűségprémium
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben, szakmai fejlődés
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron