Forgácsoló - Gödöllő (Gödöllő)

A hirdetés már lejárt!

Forgácsoló - Gödöllő

Leírás

Nem jelent gondot a két műszakos munkarend vállalása?

Munkagép és alkatrészgyártó partnerünk részére keresünk forgácsoló munkatársat.

Feladatok

  • Megmunkáló gépek (forgácsoló, hengerlő, egyengető) kezelése, kiszolgálása, beállítása, a tervek szerinti munkadarabok dokumentációnak megfelelő megmunkálása
  • Anyagok bekészítése, mozgatása (emelőgépkezelői végzettség előny)
  • Gyártási dokumentáció töltése és kezelése
  • Részvétel a felmerülő technológiai problémák megoldásában, javaslattétel

Elvárások
  • Rendelkezel forgácsoló szakmunkás végzettséggel és darukezelői engedéllyel
  • Tapasztalatodat forgácsolásban vagy CNC megmunkálásban szerezted
  • Nem okoz gondot számodra műszaki rajz olvasása és az önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • Sávos alapbérezés
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Túlóralehetőség
  • Sokszínű munkakörnyezet
  • Oktatások, továbbképzések

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő