Forgalomtechnikai mérnök (Budapest)

Több mint 7 évtizedes tervezési tapasztalattal rendelkező magyarországi partnerünk számára keresünk Forgalomtechnikai mérnököt.

Forgalomtechnikai mérnök

Feladatok

- közutak, autópályák forgalomtechnikai tervezése
- bel-, és külterületi utak forgalom technikai tervezési feladatok ellátása, útirányjelző táblák méretezése, biztonsági berendezések tervezése
- tanulmányterv, engedélyezési terv, kiviteli terv és tender terv szintű szakterületi dokumentációk elkészítése
- engedélyeztetési feladatok ellátása

Követelmények

- építőmérnöki végzettség
- tervezői jogosultság előnyt jelent: KÉ-K, KÉA,
- kivitelezésben vagy tervezésben szerzett gyakorlat
- AutoCAD, Microsoft Office,
- tárgyalóképesség, jó kommunikációs készség
- megbízhatóság, precizitás, alkalmazkodó képesség csapatmunkához és szakági társtervezőkhöz

Amit kínálunk

- változatos feladatokat
- szakmai fejlődést biztosító munkakör
- versenyképes juttatási csomag
- munka és magánélet egyensúlya

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest