Forrasztó operátor_ Székesfehérvár (Székesfehérvár)

Székesfehérvárra forrasztó operátor kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Forrasztó operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Kézi forrasztások elvégzése
  • Összeszerelési feladatok ellátása
  • Csomagolási feladatok
  • Alkatrészek tesztelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Kézi forrasztásban szerzett tapasztalat
  • Jó látás, kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Napi bejelentési lehetőség nettó 2200 Ft/óra-heti kifizetés
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – akár azonnali kezdés
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)

Munkarend:

  • Egy műszakos munkarend (délelőtti munkavégzés)

Munkabér

  • nettó  2 200  Ft  / óra
Székesfehérvár