Full-stack developer (node.js) (Szombathely)

Ügyfelünk precíziós videojel-kezelési termékeket tervez és gyárt csúcskategóriás alkalmazásokhoz, több iparágban.

Full-stack developer (node.js)

Feladatok

  • a cég által fejlesztett videotechnikai berendezések vezérlőszoftverének fejlesztése;
  • meeting room-ok vagy akár teljes irodaházak automatizált vezérlését lehetővé tevő komplex szoftverek fejlesztése;
  • felületek és funkciók kialakítása a terveknek megfelelően;
  • fejlesztési folyamatok kidolgozása és javítása;
  • jól strukturált, igényes kód írása.

Követelmények

  • legalább 3 év fejlesztői tapasztalat;
  • magabiztos node.js, Javascript, HTML5, CSS 3 ismeret;
  • Responsive Web Design fejlesztési tapasztalat;
  • verziókövető rendszer ismeret;
  • középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • NPM ismeret;
  • hálózati alapismeret: TCP/IP, Telnet, SSH, Http(s), Websocket;
  • használtál már Express framework-öt, esetleg valamilyen templating engine-t (pl. EJS, Jade, Pug);
  • rendelkezel SCSS, jQuery, Bootstrap ismeretekkel;
  • dolgoztál már CI rendszerekkel (pl. Jenkins).

Amit kínálunk

  • széleskörű szakmai fejlődési lehetőség;
  • betanulás után heti 2 nap home office lehetőség;
  • dinamikusan fejlődő és stabil háttér;
  • emberközpontú szemlélet;
  • belvárosi, jól megközelíthető iroda;
  • magas színvonalú csapatépítő tréningek és egyéb közösségépítő programok.

Munkavégzés helye

Budapest

Szombathely