Garázsmester (Budapest)

Pozíció megnevezése: Garázsmester

Országos illetékességgel rendelkező költségvetési szerv keres budapesti munkavégzési helyre „C” járműkategóriára érvényes vezetői engedéllyel, tehergépjármű-vezetési gyakorlattal rendelkező munkatársat a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényben meghatározott határozatlan idejű hivatásos jogviszonyba.

Próbaidő: 12 hónap

Főbb feladatok:

  • műszaki hibás vagy más okból közúti közlekedésre alkalmatlan gépjárművek szállítása országos illetékességgel
  • gépjárművek napi karbantartási feladatainak ellátása
  • gépjárművek garázstérben történő elhelyezése
  • forgalmi- és menetokmányok kezelése, kiadása, visszavétele
  • egyéb, szállítási feladatokban történő közreműködés

Elvárások

  • középiskolai vagy gimnáziumi érettségi
  • „C” járműkategóriára érvényes vezetői engedély
  • tehergépjármű-vezetési gyakorlat
  • precíz munkavégzés, proaktivitás
  • jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • váltásos munkarend (24 és 12 órás)

Előnyt jelent:

  • „E” és „D” járműkategóriára érvényes vezetői engedély
  • érvényes PÁV I. alkalmassági vizsgálat
  • emelőgép kezelői Okj-s szakmai végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai kihívásokban bővelkedő, felelősségteljes munka

Szektor:

  • Garázsmester
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Fizetés és juttatások:

  • kezdő bruttó bér 650.000,- Ft, amely a véglegesítés után 700.000,- Ft
  • versenyképes juttatási csomag

Kulcsszavak: garázsmester, gépkocsi ügyintéző

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „garázsmester 2024 Jobline.hu” jeligét.

Budapest