SOFŐR - KISZÁLLÍTÓ (Budapest)

Szeretnél sofőrként dolgozni egy családbarát cégben, normál munkaidőben?

Szeretnél állandó címekre szállítani, és nem keresgélni a helyszíneket?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk

legújabb tagjának, hogy te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

SOFŐR - KISZÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • rendelések kiszállítási a nagykereskedelmi üzlet partnereinek
  • rendelések kiszállítási a saját kiskereskedelmi egységeinkbe
  • termékek beszállítása a nagykereskedelmi raktárba

Elvárások:

  • jogosítvány aktív vezetési gyakorlattal
  • városismeret, tájékozódási képesség
  • udvarias viselkedés és kommunikáció
  • pontos, percíz munkavégzés
  • munkabírás
  • csapatmunkára való képesség

Munkaidő:

  • heti 40 óra – 2 havi munkaidőkeretben

Munkavégzés:

  • hétfőtől-péntekig

Munkavégzés helye

  • Budapest, esetenként heti 1 vidéki kör

  • e-mailben fényképes önéletrajzzal
  • a tárgyban a munkakör megjelölésével

Budapest